Herhangi bir işaretleme yapılmadan vücutta eklemlerin yerlerini tespit eden ilk sistemdir. Özel 3D Tarama Sistemi ve dinamik koşullarda sürücünün analizine olanak tanır. idmatch Akıllı Bisiklet ile kontrol paneli arasındaki etkileşim bisiklet fitinin karmaşık algoritmalar ve hesaplamalarla kendiliğinden yapılmasını mümkün kılar. Tüm dünyada yapılan idmatch bisiklet fitlerini barındıran veri tabanı ile sistemin yapay zekası sürekli gelişmektedir.
 

 
İŞARETLER OLMADAN

3D tarama ile eklem noktaları yazılım tarafından en doğru şekilde tespit edilir. Eklemlere özel işaretler yapıştırılmasına gerek yoktur.

İşaretli sistemlerde oluşabilecek milimetrik operatör hataları idmatch sisteminde mümkün değildir.

 
3D TARAMA

Üç boyutlu tam vücut taraması sayesinde vücut verisi en doğru şekilde alınır.Olası anomaliler (bir bacakta kısalık vb.) otomatik olarak tespit edilir ve fit bu verilerle şekillendirilir.

 
İNTERAKTİF

Yazılım ile arasında direkt bağlantı olan Akıllı Bisiklet ölçüleri, sürücü pedal çevirirken operatör tarafından anlık olarak değiştirilebilir.

 
SAKATLIK ADAPTASYON

Vücudun belirli bölgelerindeki ağrı sıklığı, ağrı şiddeti gibi veriler sisteme girilerek, bisiklet fitinin kullanıcının ağrılarını gidermeye uygun hale getirilmesi sağlanır.

 
DOĞRU SELE SEÇİMİ

Her sürücü için en doğru konfor ve performans özelliklerini sunan sele şekli ve bedenini belirleyebilmek için birkaç ölçü yeterli.

 
HASSAS KAL AYARI

İdmatch Kal Ayar sistemi, ayak ölçülerinizi ve basma dinamiğinizi direkt olarak ayakkabı tabanına uygulayabileceğiniz ilk kal ayar sistemidir. Ayak ölçünüzü alan ve pedallama sırasındaki diz hareketinizle de bağlantılı olarak kal derecesini ve pozisyonunu belirleyen sistem, lazerli aparatı sayesinde ölçülerin ayakkabınıza hassas bir şekilde aktarılmasını sağlar.