Bisikletinizin anatomik ölçülerinize göre ayarlanması, ergonomik ve bilimsel sele ölçümü ile konforlu bir sürüş sağlanması, lazer destekli hassas pedal/kal ayarı için dünyanın en gelişmiş bikefit sistemi idmatch bikelab rezervasyonu yapmak için tıklayınız

Noktasal değil

3D analiz!

5.png
IDMATCH_LOGO.png
1.png

3D tarama kullanılara antropometrik vücut ölçümü yapar.

2.png

Eşsiz yazılım ile vücut eklem noktalarınızı, hareket açılarınızı ve açısal hızlarını gerçek zamanlı olarak vücudunuza herhangi bi bir marker yapıştırılmadan otomatik olarak belirler.

3.png

Simülasyon sırasında SmartBike ve yazılım arasındaki bağlantı biniş pozisyonunuzun değişmesine izin verir. 300’ün üzerinde marka ve 10.000’in üzerinde ürün içeren bir veritabanı ışığında en iyi kadro ve yedek parça seçimini sağlar.

4.png

Yapılan test sonucunda bisikletinizi en iyi hangi pozisyonda kullanmanız gerektiği, hangi malzemenin sizin için en uygun olduğu yada bisikletiniz yoksa yüzlerce marka arasından hangi markanın hangi modelinin sizin için en uygun olduğunun sonucuna çıkar.

Herhangi bir işaretleme yapılmadan vücutta eklemlerin yerlerini tespit eden ilk sistemdir. Özel 3D Tarama Sistemi ve dinamik koşullarda sürücünün analizine olanak tanır. idmatch Akıllı Bisiklet ile kontrol paneli arasındaki etkileşim bike fittin karmaşık algoritmalar ve hesaplamalarla kendiliğinden yapılmasını mümkün kılar. Tüm dünyada yapılan idmatch bisiklet fitlerini barındıran veri tabanı ile sistemin yapay zekası sürekli gelişmektedir.

3D-scanning.png

3D TARAMA

Üç boyutlu tam vücut taraması sayesinde vücut verisi en doğru şekilde alınır.Olası anomaliler (bir bacakta kısalık vb.) otomatik olarak tespit edilir ve fit bu verilerle şekillendirilir.

Markerless.png

İŞARETLER OLMADAN

3D tarama ile eklem noktaları yazılım tarafından en doğru şekilde tespit edilir. Eklemlere özel işaretler yapıştırılmasına gerek yoktur.

İşaretli sistemlerde oluşabilecek milimetrik operatör hataları idmatch sisteminde mümkün değildir.

User-Friendly.png

SAKATLIK ADAPTASTON

Vücudun belirli bölgelerindeki ağrı sıklığı, ağrı şiddeti gibi veriler sisteme girilerek, bike fitinin kullanıcının ağrılarını gidermeye uygun hale getirilmesi sağlanır.

DOĞRU SELE SEÇİMİ

Her sürücü için en doğru konfor ve performans özelliklerini sunan sele şekli ve bedenini belirleyebilmek için birkaç ölçü yeterli.

HASSAS KAL AYARI

İdmatch Kal Ayar sistemi, ayak ölçülerinizi ve basma dinamiğinizi direkt olarak ayakkabı tabanına uygulayabileceğiniz ilk kal ayar sistemidir. Ayak ölçünüzü alan ve pedallama sırasındaki diz hareketinizle de bağlantılı olarak kal derecesini ve pozisyonunu belirleyen sistem, lazerli aparatı sayesinde ölçülerin ayakkabınıza hassas bir şekilde aktarılmasını sağlar.

ARKAPLAN_BIKEFIT.jpg